Benim Jorjeiia hikayem - Jorjeia
Jorjeia logo
Benim Jorjeiia hikayem
Karolina
Karolina
Merhaba, benim adım Karolina Tsarevska, 25 yaşındayim ve Noveç de yaşıyorum.

 İkinci doğumdan sonra deri çatlaklarım oluştu ve karın bölgem çok gevşedi. Uzun zamandır Jorjeia’nın ürünlerine bakıyordum, bunun yine sıradan bir reklam olduğunu düşünmüştüm ama ikinci çocuğumun doğumundan iki ay sonra Mission 1,2 ve 3'ü sipariş etmeye karar verdim.

Daha önce başka ürünler kullanmamıştım. Jorjeia'nın ekibinin tutumu harika  idi ve onlara teşekkür ediyorum. İlk başta bir sonuç olacağını düşünmemiştim, ancak Jorjeia’yı  kullanmanın beşinci gününde gözle görülür şekilde iyi bir sonuç aldım. Daha da iyi bir sonuç almak için sabah ve akşam kesinlikle uygulamaya devam edeceğim. Kesinlikle özgüvenim arttı.

Jorjeia’nın  ürünleri çok hoş bir kokuya sahiptir ve eşsiz bir görünüme sahiptir. Seni ağırladığınız için teşekkürler!
Aneliya
Aneliya
Hamile kaldım ve çok zayıf olduğum için hızla kilo aldım ve hamileliğimin 3. ayında çatlaklar oluştu hemen bir yağ  satın aldım, çatlakların çıktığı her yere, olabileceğini düşündüğüm yerde bile uyguladım. Bana yardım edeceğini ummuştum, ama hiç faydası görmedim.Çatlaklarım  ortaya çıktıktan 10 ay sonra Jorjeia dan  Mission 1'i almaya karar verdim. Benimle aynı sorunu yaşayan kadınların fotoğraflarına ve reklamlarına baktım. Jorjeia ekibine danıştım ve ilk siparişimi verdim. Gerçek şu ki, şüpheliydim ve herhangi bir etki beklemiyordum, ancak yine de denemeye karar verdim.

Ürünü kullandıktan bir ay sonra kocam farkı fark etti ki bu gerçekten beni çok mutlu etti.. Mission 1 sayesinde benlik saygım gelişti, çatlaklar yüzünden kendime acımayı ve depresyonda olmayı bıraktım, aynaya baktım ve kendi kendime şöyle dedim: "Oh, ne  güzel bir anne yim"! Ürün benzersizdir, jel hızla emilir ve ekonomiktir. Ambalajı çok iyi  ve jelin  yeşil rengi ile  şarj olursunuz. Jorjeia ekibi de harika, her zaman dikkat ediyorlar ve mesajlarıma anında cevap veriyorlar.

Umarım daha fazla insan Jorjeia'ya inanır ve ben de buna katkıda bulunmaya çalışırım çünkü bunu hak ediyorsunuz. Sadece bir kadın aynaya bakmanın ve cildinde kendini iyi hissetmenin ne kadar önemli olduğunu anlayabilir. Jorjeya’yı  kullanmaya başlamadan önce, kocam beni ve çatlaklarımı ne kadar sevdiğini söyleyip duruyordu, ama onlarla kendimi iyi hissetmedim ve bu herkesin özgüven için önemli.
Vanesa
Vanesa
Sivilce izlerimde Mission 1 ile elde ettiğim eşsiz sonuçları sizlerle paylaşmak istiyorum! Bu kadar çok yönlü ve etkili bir ürün olduğuna inanmadım!

Çatlakları azaltmak ve cildi sıkılaştırmak için vücut üzerinde kullanılabileceği gibi, genel olarak sivilce izleri ve yara izleri ile başa çıkmak için de yüz üzerinde kullanılabilir! Jelin kıvamı hafiftir ve çok çabuk emilir. Tam tersine ısınmaz - ciltte hoş bir his ve aroma bırakır! Son derece memnunum.

Oldukça şüpheliydim, ancak birkaç gün sonra bir değişiklik gördüm ve tam anlamıyla 2 hafta sonra cildim pürüzsüz ve yumuşaktı! Çok teşekkür ederim! Size kalbimin derinliklerinden tavsiye ederim!
Bojidarka
Bojidarka
Benim adım Bozhidarka, 23 yaşındayım. Çoğu kadında olduğu gibi, çatlaklarla ilgili sorunum hamilelik sırasında ortaya çıktı. Görünüşlerinden iki yıl sonra, bazı jorjeia ürünlerini sipariş etmeye karar verdim. Uzun düşünmedim çünkü diğer bayanların sonuçlarıyla birlikte baktığım fotoğraflar yeterince netti

Daha önce başka ürünler de kullandım, ancak boşuna, bu yüzden sorunla başa çıkabileceğim ve çatlakların en azından biraz kaybolacağına dair büyük bir umutla Jorjeia'yı denemeye karar verdim

Mission 1'i kullanmaya başladıktan sadece bir hafta sonra bir fark gördüm, bu benim için harikaydı çünkü bu kadar hızlı ve görünür sonuçlar beklemiyordum.
Cherry Lee-McClaud
Cherry Lee-McClaud
Merhaba, benim adım Cherry ve 33 yaşındayım. 2 hamilelikten ve şiddetli kilo kaybından (16-18 numara ila 8-10 numara) sonra, çatlaklar ve sarkmalar kaçınılmazdı. En popüler olanları da dahil olmak üzere birçok ürünü 10 yıl boyunca denedim, ancak etkisi olmadı. Ancak Jorjeia Mission 1 ile sonuçlar, fotoğraflarımda da görebileceğiniz gibi 10. günde değiştim.

Hamilelikten ve kilo verdikten sonra tüm güvenimi kaybettim ama şimdi vücudumda daha rahat hissediyorum. Şimdiye kadarki sonuçlar harika, jelin kullanımı kolay ve güzel bir renge sahip. Bu ürüne gerçekten hayran kaldım! Plastik cerrahi seçeneğini düşündüm, ancak artık bu kadar kısa sürede sonuç aldığıma göre, invaziv cerrahinin bana göre olmadığını ve Jorjeia ile gerçekten sonuç alabileceğimi düşünmeye başladım.

Benimle aynı durumda olan tüm kadınlara tavsiye ederim. Ben çok mutlu bir müşteriyim.